آموزش کامل وب سایت املاک قسمت اول

آموزش صفر تا صد وب سایت معاملات املاک

سلام دوستان در این دوره قرار که آموزش صفر تا صد وب سایت معاملات املاک را داشته باشیم ، توی این آموزش از افزونه های جت انجین ، جت سرچ ، جت فیلتر و المنتور پرو استفاده شده است . شایان ذکر است که شما با دیدن این آموزش و استفاده از افزونه های جت انجین و المنتور پرو به راحتی می توانید هر نوع وب سایت داینامیکی را طراحی کنید . پس توصیه میکنم حتما تا پایان این دوره رایگان آموزش صفر تا صد وب سایت معاملات املاک با من همراه شو .

افزونه جت انجین

جت انجین یک ابزار قدرتمند برای ایجاد وب سایت های پویا پیشرفته است. این افزونه به طور کامل با المنتور و گوتنبرگ سازگار است و همچنین دارای 17 ویجت المنتورپویا به همراه 13 بلوک پویا گوتنبرگ را در اختیار شما قرار می دهد. شما به راحتی می توانید از آنها برای ایجاد هر نوع وب سایت پویا با عملکردهای عالی استفاده کنید.

جت انجین همچنین دارای مجموعه ای از گزینه های پیشرفته برای ساختار وب سایت پویا شما است که شامل نوع پست سفارشی، نوع محتوا، فیلدها، جعبه های متا و غیره است. به طور مشابه، با این افزونه قابلیت‌های فهرست‌بندی گسترده‌ای را نیز دریافت می‌کنید که می‌تواند برای توسعه موارد فهرست‌بندی و افزودن طرح‌بندی‌های شبکه فهرست‌بندی متعدد مفید باشد. حتی سازنده پرس و جو خود را دارد تا به شما کمک کند پایگاه داده خود را با رویکردی بسیار کارآمد مدیریت کنید.

ویژگی های کلیدی:

  • ویجت های المنتور و بلوک های گوتنبرگ
  • نوع پست سفارشی، نوع محتوا، ابرداده و فیلدهای متا
  • Query builder برای مدیریت کارآمد پایگاه های داده
  • قابلیت مشاهده محتوای پیشرفته با منطق شرطی و توابع و برچسب های پویا
  • سازنده های داخلی برای پرس و جوها، جداول، نمودارها، نمایه ها و فرم ها
  • Rest API endpoint management برای

المنتور پرو:

این صفحه ساز یکی از محبوب ترین صفحه سازی های وردپرس می باشد. شما می توانید به راحتی افزونه المنتور پرو از مارکت های ایرانی خریداری نمایید.

همچنین برای دریافت تازه ترین آموزش های ما در شبکه های مجازی می توانید ما را در صفحه اینستاگرام دنبال کنید . همچنین از طریق صفحه تماس با ما با مشاورین ما در امر طراحی وب سایت برای کسب و کار خود به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *