بهینه سازی موتور های جستجو

.

امروز برای یک کسب و کار پویا و فعال شما نیازمند داشتن تعداد بالای مشتری هستید تا بتوانید محصولات خود را عرضه نمایید . یکی از راه های داشتن مشتری فراوان استفاده از موتورهای جستجو است . اگر مایل هستید تا وب سایت شما نتایج خوبی را در موتور های جستجو داشته باشد همین الان با ما تماس بگیرید .

perspective matte 422 128x128 1

استراتژی سئو

perspective matte 422 128x128 1

سئو داخلی

perspective matte 422 128x128 1

سئو خارجی

perspective matte 422 128x128 1

سئو تکنیکال

خدمات بهینه سازی موتور های جستجو

.

به احتمال زیاد به دلیل یک یا چند مورد از دلایل زیر اینجا هستید:

• وب سایت شما به صورت آنلاین یافت نمی شود.

• اخیراً ترافیک سایت شما کاهش یافته است و دلیل آن را نمی دانید.

• ناگهان، حجم تماس های دریافتی و سرنخ های شما کاهش یافته است.

• شما در حال راه اندازی یک کسب و کار جدید هستید و می خواهید به سرعت تجارت جدید را افزایش دهید.

بهینه سازی موتور های جستجو
why+is+seo

اگر هر یک از این چهار مورد بالا زنگ خطر را به صدا درآورد، مطمئن باشید، به شرکت سئوی مناسبی رسیده اید. دلیلی وجود دارد که پاسارگاد در حال حاضر تیم بهینه سازی موتور های جستجو ما خدمات ارائه می دهد و راه حل های بهینه سازی برای پاسخ به الگوریتم همیشه در حال تغییر گوگل ارائه می دهد 

ارائه راه حل های SEO برای حل مشکلات شما

.

اشتیاق ما رشد کسب و کار آنلاین شماست . آیا در صفحه اول صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) برای کلمات کلیدی که با تجارت یا برند شما مطابقت دارند، هستید؟ اگر اینطور نیست، شما سرنخ های ارزشمند را از دست می دهید . بهینه سازی موتورهای جستجو یک مد نیست و اگر می خواهید کسب و کار خود را توسعه دهید، دیگر گزینه ای نیست که به سادگی به آن فکر نکنید. این بخشی ضروری از هر برنامه ای برای بازاریابی محصولات یا خدمات و به ارمغان آوردن سرنخ ها و فروش های بیشتر است.

خدمات SEO ما

.

رتبه بندی خود را در موتور های جستجو را افزایش دهید و بیشتر به صورت آنلاین حضور داشته باشید .

seo-keyboard
تحقیق و استراتژی کلمات کلیدی

 متخصص سئو کلمات کلیدی استفاده شده توسط شما را بررسی می کند و تحقیقات بیشتری برای کلمات کلیدی انجام می دهند .

seo-keyboard
سئو محلی

آمار نشان می دهد که 64 درصد از مشتریان مشاغل محلی را به صورت آنلاین جستجو می کنند. با ثبت کسب و کار خود در گوگل این امر را تسهیل نمایید

seo-keyboard
سئو خارجی

گرفتن بک لینک خوب و معتبر به شما کمک میکنم در کمترین زمان ممکن به بیشترین ترافیک مد نظر خواهید رسید و به کسب و کار خود را رونق خواهید داد .

seo-keyboard
سئوی تجارت الکترونیک

با انجام سئو صحیح بر روی سایت خود به مشتریان خود یک تجربه خرید راحت 24 ساعته و 7 روز هفته ارائه دهید و نرخ حفظ مشتری خود را افزایش دهید.

seo-keyboard
سئو حق امتیاز

پاسارگاد یک شرکت سئو است که تأثیر برند شما را به حداکثر می رساند و با انجام آخرین متد باعث رشد روز افزون برند شما خواهد شد.

seo-keyboard
سئو داخلی

رتبه بهتر از موتورهای جستجو در بعضی از مواقع نیاز است که سایت شما از نظر فنی بهینه شود تا گوگل بتوانید به راحتی صفحات شما رو ایندکس کند.

seo-keyboard
سئو فنی

انجام بهینه کار ها از نظر فنی بر روی وب سایت شما کمک می کند تا کاربران هنگام بازدید از سایت شما تجربه خوشایند تری را داشته باشند .

seo-keyboard
سئو خارجی

ما از بازاریابی رسانه‌های اجتماعی ، لینک‌سازی و بازاریابی تأثیرگذار برای ایجاد پیوندهای واجد شرایط و رتبه‌بندی مثبت استفاده می‌کنیم.

seo-keyboard
تولید محتوا

موتورهای جستجو وب سایتی را دوست دارند که محتوای جدید را به طور منظم اضافه کند.ما به شما در این امر یاری خواهیم کرد

برای پیشی گرفتن از رقبای خود با ما تماس بگیرید

.

اولین قدم شما به سوی موفقیت دیجیتال

.

چشم انداز جستجو به طور مداوم در حال تغییر است. برای کسب رتبه بالا در موتورهای جستجو، باید بر روی خدمات سئوی مناسب متناسب با نیازها، کسب و کارتان سرمایه گذاری کنید. تنها تکیه بر تاکتیک های قدیمی سئو برای حفظ یک حضور آنلاین قوی کافی نیست ، شما باید یک شرکت سئو قابل اعتماد پیدا کنید که بتواند بازاریابی دیجیتال را تا حدی بالا ببرد. تیم بازاریابی اینترنتی پاسارگاد یک شرکت سئو مشتری محور است. کارشناسان سئو ما از نزدیک با مشتریانمان همکاری می کنند تا استراتژی های سئوی شخصی سازی شده ای را ایجاد کنند که سودآوری طولانی مدت را به همراه دارد. .

دلایل ما برای بهتر بودن از سایر رقبا

.

راه حل های بهینه سازی موتور های جستجو ما کار می کنند ما بارها و بارها آن را ثابت کرده ایم

seo-keyboard
گزارش شفاف

ما شفافیت کامل را حفظ می کنیم تا بتوانید از نزدیک ببینید که چگونه تلاش های ما باعث افزایش درآمد آنلاین شما می شود. 

seo-keyboard
تجربه مهم است

ما در پاسارگاد همواره سعی کردیم تا با بهترین افراد آگاه در بهینه سازی موتور های جستجو کار کنیم تا بتوانیم بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کنیم.

seo-keyboard
ارتباط کارآمد

با ارائه توضیحات کامل ، شما به خوبی تیم ما را می شناسید و آنها کسب و کار شما را می شناسند و نیازهای منحصر به فرد شما را درک می کنند .

seo-keyboard
همیشه در حال بهتر شدن هستیم

 سئو به دلیل به روز رسانی های متعدد در هر سال که بر رتبه بندی تاثیر می گذارد همیشه در حال تغییر است و ما همواره به روزترین دانش را خواهیم داشت

seo-keyboard
روابط و نتایج

با همواره به دنبال روابط کارآمد و به درست آوردن بهترین نتایج ممکن هستیم متخصصین ما به شما کمک خواهند کرد بهترین تجربه را بدست آورید

seo-keyboard
ما منصفانه کار خواهیم کرد

برای برنده شدن در سئو، مجبور نیستیم تقلب کنیم. ما طبق قوانین عمل می کنیم و هرگز کسب و کار شما را به خطر نمی اندازیم.

تعهد و مسئولیت پذیری

.

در پاسارگاد، ما خود را متعهد به صداقت و مسئولیت‌پذیری شخصی در کارمان می‌دانیم. همه شرکت های سئو به این نوع اصول پایبند نیستند و مشتریان آنها اغلب هزینه آن را می پردازند. به‌عنوان ارائه‌دهنده خدمات بازاریابی اینترنتی و بهینه‌سازی موتورهای جستجو به مشتریان خود، ما دائماً در تلاش برای دستیابی به رتبه‌بندی بالاتر، ترافیک بهبود یافته و تبدیل‌ها و بازگشت سرمایه مثبت برای وب‌سایت‌های مشتریان خود در عین رعایت اصول اخلاقی .

سوالات متداول

.

به بهینه کردن وب سایت شما برای موتور های جستجو سئو (SEO) می گویند ، اطمینان حاصل کنید که این موتورهای جستجو متوجه می شوند که شما چه کسی هستید و چه چیزی را ارائه می دهید وآنها را متقاعد کنید که شما معتبرترین گزینه برای کاربران آنها هستید.

بله، کسب و کار شما باید روی سئو سرمایه گذاری کند. بهینه سازی موتورهای جستجو راهی برای افزایش ترافیک بدون پرداخت هزینه برای هر کلیک ارائه می دهد.

گوگل از بیش از 200 فاکتور رتبه‌بندی استفاده می‌کند و اینها به الگوریتم‌های موتور جستجو اجازه می‌دهند تا وب‌سایت‌ها را بر اساس ارتباط و اعتبار صفحاتشان رتبه‌بندی کنند.برای موفقیت در سئو، باید مطمئن شوید که محتوای شما مرتبط ترین نتیجه برای یک جستجوی خاص است و وب سایت شما به عنوان یک منبع قابل اعتماد دیده می شود.

سایت شما جدید است و اعتبار کافی برای رتبه بندی برای جستجوهای جستجوی رقابتی ایجاد نکرده است. شما نمی توانید یک وب سایت راه اندازی کنید و انتظار داشته باشید که یک شبه برای جستجوهای هدف خود رتبه بندی کنید. شما باید نشان دهید که شایسته رتبه بندی هستید.


یک پاسخ خوب بین شش ماه تا یک سال است، اما این بسیار بر اساس سطح منابعی است که شما به استراتژی خود اختصاص می دهید، سطح رقابت، و آنچه دیگرانی که برای همان کلمات رقابت می کنند بستگی دارد.

برای پاسخ به این سوال نیاز است تا ابتدا ما کسب و کار شما رو بررسی کنیم تا بتوانیم به یک برنامه منسجم برسیم

ما آنچه را که می گوییم تمرین می کنیم

.

تا حداکثر بازگشت سرمایه را ارائه دهیم

همه صاحبان کسب و کار خواهان پول بیشتری برای پول خود هستند. بهینه سازی موتور های جستجو باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود. سئو سایت را به عنوان یک کارمند در نظر بگیرید: سئو هرگز از بین نمی رود ، سئو در تمام ساعات شبانه روز برای شما کار می کند، حتی زمانی که در خواب هستید . خیر، سئو به تلفن پاسخ نمی دهد. اما زنگ تلفن را حفظ خواهد کرد. سئوی درست انجام شده مشتریان را به سمت وب سایت شما هدایت می کند و آنها را در مقابل محصولات، خدمات و برند شما قرار می دهد.