افزونه های ضروری برای وردپرس

post-template

در این مقاله قصد داریم افزونه های ضروری برای وردپرس را به شما معرفی کنیم و توضیح دهیم که چه چیزی باعث برجسته شدن هر یک می شود. بهتر از آن، ما همچنین داده‌های واقعی را برای توجیه اینکه چرا فکر می‌کنیم هر افزونه ضروری است، ارائه می‌کنیم.

ده ها هزار افزونه در دسترس کاربران وردپرس است. در واقع آنقدر زیاد است که تشخیص اینکه کدام یک واقعاً تفاوتی ایجاد می‌کنند و کدام یک بیش از حد تبلیغاتی هستند دشوار است. بسیاری از آنها راه حل های مفیدی را ارائه می دهند، اما تعداد کمی از افزونه های وردپرس واقعاً ضروری برای همه سایت ها هستند.مهم نیست که چه نوع سایتی را اجرا می کنید یا به چه جایگاهی تعلق دارد، پلاگین های خاصی وجود دارند که می خواهید نصب کنید. و اینها ابزارهایی هستند که امروز در مورد آنها بحث خواهیم کرد.

Yoast SEO

افزونه های ضروری برای وردپرس
افزونه Yoast SEO

Yoast SEO یک از محبوب ترین ابزار SEO در وردپرس است و به راحتی می توان فهمید که چرا یکی از افزونه های ضروری وردپرس است. نه تنها می تواند به شما در بهبود سئو ، بلکه می تواند خوانایی محتوای شما را نیز تجزیه و تحلیل کند. حدود 79 درصد از کاربران فقط پست‌ها و صفحات شما را اسکن می‌کنند، بنابراین هرچه کپی شما در دسترس‌تر باشد، شانس بیشتری برای حفظ توجه آنها خواهید داشت.

تا آنجا که به سئو مربوط می شود، راه های زیادی برای هدایت ترافیک به سایت شما وجود دارد. با این حال، هیچ کدام به اندازه موتورهای جستجو پتانسیل ارائه نمی دهند. هر روز، گوگل به تنهایی بیش از نه میلیارد جستجو را انجام می دهد. اغراق نیست اگر بگوییم که ترافیک ارگانیک می تواند یک وب سایت را ایجاد کند یا آن را خراب کند .

ویژگی های کلیدی:

 • پست ها و صفحات وردپرس خود را با استفاده از کلمات کلیدی و توضیحات متا بهینه کنید.
 • ببینید محتوای شما در حال حاضر چقدر خوب بهینه شده است و به راحتی بهبودها را انجام دهید.
 • خوانایی محتوای خود را با نکات ساده بهبود بخشید.

UpdraftPlus

افزونه UpdraftPlus
افزونه UpdraftPlus

به طور متوسط ​​روزانه 30000 وب سایت هک می شوند. وقتی این واقعیت را در نظر می گیرید که وردپرس تقریباً 30٪ از سایت های وب را قدرت می دهد، می توانید متوجه شوید که چرا یک هدف مکرر است. علاوه بر این، برخی از بخش‌هایی از وب‌سایت وردپرس شما ممکن است به دلیل خطاهای ساده از کار بیفتد.

به عنوان مثال، اگر اکثر افراد از 10 یا کمتر از 10 افزونه در سایت خود استفاده می کنند و نیمی از آنها به روز رسانی ماهانه دریافت می کنند، واضح است که خطر خطاهای سازگاری رایج است. یک نسخه پشتیبان اخیر می تواند شما را از دردسرهای زیادی نجات دهد، چه مورد حمله قرار گرفته باشید، چه با مشکل سازگاری مواجه شده باشید یا صرفاً بخواهید سایت خود را منتقل کنید .

این جایی است که افزونه وردپرس ضروری بعدی ما وارد عمل می شود. تعداد زیادی افزونه پشتیبان وردپرس به صورت آنلاین موجود است، اما تعداد کمی از آنها به اندازه UpdraftPlus قدرتمند و آسان برای استفاده هستند. با چندین گزینه ذخیره سازی ابری برای محافظت از پشتیبان گیری شما ادغام می شود. و حتی می توانید پشتیبان گیری خود را با یک برنامه تکراری خودکار کنید.

ویژگی های کلیدی:

 • پشتیبان گیری خودکار یا دستی از وب سایت خود ایجاد کنید.
 • بک آپ های خود را به صورت محلی یا در فضای ابری ذخیره کنید.
 • وب سایت خود را به حالت قبلی بازگردانید.

Optimole

افزونه Optimole
افزونه Optimole

تصاویر بیش از 50 درصد از اندازه متوسط ​​صفحه وب را اشغال می کنند. این بدان معناست که بهینه سازی تصاویر شما می تواند تفاوت زیادی در زمان بارگذاری صفحه سایت شما ایجاد کند.چرا این مهم است؟ زیرا اگر بارگذاری وب سایت شما بیش از سه ثانیه طول بکشد، بیش از نیمی بازدیدکنندگان آن را رها می کنند.

Optimole هر گرافیکی را که در وردپرس آپلود می کنید می گیرد و آن را بهینه می کند تا فضای کمتری را اشغال کند. علاوه بر آن، از یک سیستم مبتنی بر ابر برای افزایش سرعت سایت شما استفاده می کند. Optimole اندازه صفحه نمایش را به صورت خودکار تشخیص می دهد و اندازه تصاویر را تغییر می دهد تا بارگذاری سریع و تجربه ای پاسخگو برای کاربران شما فراهم کند.

ویژگی های کلیدی:

 • به طور خودکار تصاویر خود را فشرده کنید.
 • تصاویر JPEG و PNG خود را بهینه کنید.
 • بهینه سازی انبوه تصاویر قدیمی که دارید
 • اندازه هر عکسی که در وب سایت خود آپلود می کنید تغییر دهید.
 • از تصاویر Retina و WebP پشتیبانی می کند.
 • از CDN جهانی استفاده می کند.
 • سازگار با صفحه سازهای مدرن مانند Elementor.

Revive Old Post

افزونه Revive Old Post
افزونه Revive Old Post

رسانه های اجتماعی منبع بیش از 30 درصد از ترافیک ارجاع به اکثر وب سایت ها هستند.این بدان معناست که اگر در رسانه های اجتماعی فعال نباشید، حجم عظیمی از ترافیک بالقوه را از دست خواهید داد. فقط برای ارائه یک ایده، تقریباً 2 میلیارد و 300 میلیون کاربر به ترتیب وارد فیس بوک و توییتر می شوند. هر پست در آن شبکه‌ها می‌تواند شانس شما را برای دستیابی به تعداد کمی از آن کاربران افزایش دهد، به این معنی است که افزونه‌ای که می‌خواهیم در اینجا به شما اشاره کنیم قطعا ارزش وقت شما را دارد.

یکی دیگر از افزونه های وردپرس که باید در لیست ما وجود داشته باشد Revive Old Post است. این برای کمک به جذب ترافیک بیشتر به وب سایت شما از طریق رسانه های اجتماعی طراحی شده است. برای انجام این کار، این افزونه انتشارات جدید و قدیمی سایت شما را می گیرد و به طور خودکار آنها را در توییتر و فیس بوک به اشتراک می گذارد.

ویژگی های کلیدی:

 • جدید و قدیمی خود را به صورت خودکار در توییتر و فیس بوک به اشتراک بگذارید.
 • برای انتشارات رسانه های اجتماعی خود برنامه زمانی تعیین کنید.
 • هشتگ ها و پیوندهایی را به وب سایت خود اضافه کنید.

WP Rocket

افزونه WP Rocket
افزونه WP Rocket

WP Rocket یک افزونه کش که به شما کمک می کند تا زمان بارگذاری خود را سرعت بخشید. این کار را با ایجاد کپی های کش شده از هر صفحه ایجاد شده به صورت پویا در سایت شما انجام می دهد، بنابراین سرورهای شما باید کار کمتری انجام دهند.ما قبلاً در مورد اینکه چرا زمان بارگذاری سریع صفحه بسیار مهم است صحبت کرده ایم و راه حل های کش می توانند راه حل موثرتری نسبت به بهینه سازی تصویر باشند. به عنوان مثال، W3 Total Cache می تواند زمان بارگذاری شما را به طور متوسط ​​تا بیش از 43 درصد کاهش دهد .

WP Rocket حتی بهتر عمل می‌کند – در آزمایش‌های پلاگین ذخیره‌سازی ، زمان بارگذاری صفحه را تا 63% کاهش داد. ممکن است رایگان نباشد، اما نتایج بیشتر از آن ارزش دارد.

ویژگی های کلیدی:

 • صفحات ایجاد شده به صورت پویا وب سایت خود را کش کنید.
 • حافظه نهان مرورگر پایان کاربر را بهبود ببخشید.
 • ، بارگذاری تنبل را فعال می کند برای بارگذاری سریع‌تر
 • شبکه تحویل محتوا (CDN) .

Elementor

افزونه Elementor
افزونه Elementor

این بدان معناست که برای اضافه کردن تمام جلوه‌های جالب مانند پوشش‌های پس‌زمینه، افکت‌های شناور، انیمیشن‌ها و موارد دیگر لازم نیست که یک علاقه‌مند به توسعه وب باشید، همه این کارها را می‌توان با یک کشیدن و رها کردن ساده انجام داد. این به طور کامل با ویرایشگر گوتنبرگ و سایر افزونه های وردپرس موجود در این لیست سازگار است.

برای کسانی که می خواهند یک صفحه فرود زیبا برای تجارت خود ایجاد کنند این صفحه ساز مفید است. همچنین برای کسانی که می خواهند طراحی سفارشی برای بخش هایی از وب سایت خود داشته باشند اما توانایی صرف هزینه برای استخدام یک توسعه دهنده برای انجام این کار ندارند، انتخاب خوبی است.

ویژگی های کلیدی:

 • از بین 150+ الگوی زیبا ساخته شده از کتابخانه Elementor انتخاب کنید.
 • یک ارزش پیشنهادی ایجاد با یک کشیدن و رها کردن ساده
 • طراحی های کاملا اصلی برای وب سایت خود بسازید.

WPForms

افزونه WPForms
افزونه WPForms

WPForms یک افزونه شگفت انگیز وردپرس برای ساخت فرم های زیبا (فرم های تماس و غیره) است. این افزونه ترکیبی عالی از ویژگی های مفید و سهولت استفاده را ارائه می دهد. این بسیار کاربر پسند و پاسخگوی تلفن همراه است.توانایی ایجاد فرم های تماس چشم نواز بدون نیاز به کدنویسی یکی دیگر از دلایل بزرگی است که بیش از 3 میلیون وب سایت در حال حاضر از این افزونه استفاده می کنند.WPForms یک فرم تماس مدرن و قابل تنظیم به شما می دهد که نه تنها تعامل را بهبود می بخشد، بلکه تبدیل های بهتری ایجاد می کند، نتایج نظرسنجی بیشتری را دریافت می کند و موارد دیگر.

ویژگی های کلیدی:

 • یک فرم تماس جذاب به صورت رایگان ایجاد کنید.
 • با قالب های فرم از پیش ساخته شده در وقت خود صرفه جویی کنید.

Otter

افزونه Otter
افزونه Otter

Otter یک پلاگین سبک وزن برای وردپرس برای اضافه کردن قابلیت های مفید اضافی به گوتنبرگ است. این یک کتابخانه است که دارای الگوهای گوتنبرگ و بلوک های اضافی است.در حالی که گوتنبرگ جایگزین خوبی برای ویرایشگر کلاسیک وردپرس است، هنوز راه درازی برای ارائه عملکردهای کلاس برتر گوتنبرگ در پیش است. با این حال، می توانید Otter را برای بلوک های گوتنبرگ اضافی نصب کنید و سپس صفحات بصری را با آن ایجاد کنید.

ویژگی های کلیدی:

 • Google Maps و بلوک عنوان پیشرفته را اضافه کنید.
 • یک فرم تماس جذاب به صورت رایگان ایجاد کنید.
 • 13+ بلوک گوتنبرگ برای صفحات منحصر به فرد.

Redirection

افزونه Redirection
افزونه Redirection

از آنجایی که ما در مورد افزونه های ضروری وردپرس صحبت می کنیم، نمی توانیم Redirection را از دست بدهیم. این یک مدیر تغییر مسیر برای وردپرس است. Redirection به شما امکان می‌دهد تا تغییر مسیرهای سفارشی 301 را در وب‌سایت خود تنظیم کنید و سپس یک رکورد کامل از داده‌ها را روی کلیک‌ها نگه دارید. حتی می توانید از آن برای ردیابی URL های شکسته در سایت خود استفاده کنید.

همه ما می دانیم که گوگل (و سایر موتورهای جستجو) چقدر از تجربه کاربری بد متنفر است. یک صفحه 404 یا شکسته به همین امر کمک می کند. اما، شما نمی توانید تک تک پست ها یا صفحات وب سایت خود را به صورت دستی بررسی کنید، به خصوص اگر صدها پست داشته باشید. به سادگی با نصب افزونه Redirection لیستی از صفحات 404 را به شما نشان می دهد و تنها کاری که باید انجام دهید این است که URL را وارد کنید که می خواهید افزونه بازدید کننده را تغییر مسیر دهد.

ویژگی های کلیدی:

 • همه صفحات خطای 4xx را ردیابی کنید.
 • تغییر مسیر در سطح صفحه را به راحتی تنظیم کنید.

این ۹ افزونه بر اساس داده‌ها بهترین انتخاب‌های ما هستند:

 1. Yoast SEO : شما می توانید با استفاده از تکنیک های ساده SEO ترافیک ارگانیک خود را افزایش دهید.
 2. UpdraftPlus : پشتیبان گیری برای هر وب سایتی حیاتی است و این افزونه آنها را ساده می کند.
 3. Optimole : بهینه سازی تصویر می تواند به شما کمک کند تا سایت خود را سریعتر بارگذاری کنید.
 4. Revive Old Post : این افزونه می تواند به شما کمک کند با استفاده از رسانه های اجتماعی ترافیک را به سایت خود هدایت کنید.
 5. WP Rocket : این یک راه حل قدرتمند ذخیره سازی است که سرعت وب سایت شما را افزایش می دهد.
 6. Elementor : صفحه ساز برای ساخت صفحات سفارشی با طرح های اصلی.
 7. WPForms : از آن برای ایجاد فرم های تماس زیبا با کشیدن و رها کردن ساده استفاده کنید.
 8. Otter : عملکرد گوتنبرگ را می توان با استفاده از این افزونه بسیار بهبود بخشید.
 9. Redirection : با چند کلیک، تغییر مسیرهای سفارشی 301 را تنظیم کنید.

آیا با هر یک از این افزونه های ضروری وردپرس تجربه ای دارید؟ نظرات خود را در بخش نظرات زیر با ما به اشتراک بگذارید!

همچنین برای دریافت تازه ترین آموزش های ما در شبکه های مجازی می توانید ما را در صفحه اینستاگرام دنبال کنید . همچنین از طریق صفحه تماس با ما با مشاورین ما در امر طراحی وب سایت برای کسب و کار خود به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *