ساخت پنل کاربری در وردپرس

پنل کاربری در وردپرس

سلام دوستان در این آموزش قراره که طریقه ساخت پنل کاربری در وردپرس را توسط افزونه جت انجین آموزش بدیم . برای استفاده از این آموزش شما به افزونه جت انجین احتیاج دارید. جت انجین یک افزونه بسیار قدرتمند برای ساخت وب سایت های داینامیک است .

افزونه جت انجین

جت انجین یک ابزار قدرتمند برای ایجاد وب سایت های پویا پیشرفته است. این افزونه به طور کامل با المنتور و گوتنبرگ سازگار است و همچنین دارای 17 ویجت المنتورپویا به همراه 13 بلوک پویا گوتنبرگ را در اختیار شما قرار می دهد. شما به راحتی می توانید از آنها برای ایجاد هر نوع وب سایت پویا با عملکردهای عالی استفاده کنید.

جت انجین همچنین دارای مجموعه ای از گزینه های پیشرفته برای ساختار وب سایت پویا شما است که شامل نوع پست سفارشی، نوع محتوا، فیلدها، جعبه های متا و غیره است. به طور مشابه، با این افزونه قابلیت‌های فهرست‌بندی گسترده‌ای را نیز دریافت می‌کنید که می‌تواند برای توسعه موارد فهرست‌بندی و افزودن طرح‌بندی‌های شبکه فهرست‌بندی متعدد مفید باشد. حتی سازنده پرس و جو خود را دارد تا به شما کمک کند پایگاه داده خود را با رویکردی بسیار کارآمد مدیریت کنید.

ویژگی های کلیدی:

  • ویجت های المنتور و بلوک های گوتنبرگ
  • نوع پست سفارشی، نوع محتوا، ابرداده و فیلدهای متا
  • Query builder برای مدیریت کارآمد پایگاه های داده
  • قابلیت مشاهده محتوای پیشرفته با منطق شرطی و توابع و برچسب های پویا
  • سازنده های داخلی برای پرس و جوها، جداول، نمودارها، نمایه ها و فرم ها
  • Rest API endpoint management برای

مزایای پنل کاربری در وردپرس

زمانی که پروژه طراحی سایت شما به پایان رسیده است ، و می خواهید به کارفرما وب سایت را تحویل دهید ، بهتر است که برای کارفرما پنل کاربری بسازید که کارفرما برای تغییر تصاویر و متن ها درون وب سایت نیاز نباشد به محیط المنتور وارد شود. چون ممکن است به اشتباه تغییر در سایت بدهد و چارچوب اصلی سایت را بهم بریزد از این روی ساخت یک پنل کاربری می تواند کار را خیلی آسان تر بکند .

همچنین برای دریافت تازه ترین آموزش های ما در شبکه های مجازی می توانید ما را در صفحه اینستاگرام دنبال کنید . همچنین از طریق صفحه تماس با ما با مشاورین ما در امر طراحی وب سایت برای کسب و کار خود به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *