چگونه به داشبورد وردپرس خود وارد شوید

داشبورد وردپرس

پس از اتمام نصب وردپرس ، می توانید وارد داشبورد وردپرس خود شوید. بخش مدیریت وردپرس، ” داشبورد وردپرس ” جایی است که شما شروع به ساخت وب سایت خود می کنید. لطفاً توجه داشته باشید که اعتبار ورود شما با نام کاربری و رمز عبور cPanel شما یکسان نیست مگر اینکه آنها را به صورت یکسان تنظیم کنید.

نصب وردپرس: اگر وردپرس را روی ریشه دامنه خود نصب کرده باشید، آدرس اینترنتی شما برای دسترسی به وردپرس این خواهد بود: example.com/wp-admin

نام کاربری وردپرس: این نام کاربری است که هنگام نصب اولیه وردپرس تنظیم کرده اید.

رمز عبور وردپرس: این رمز عبوری است که هنگام نصب وردپرس تنظیم می کنید. اگر جزئیات نصب را در طول مراحل نصب ایمیل کردید، در آن ایمیل نیز وجود خواهد داشت

 1. مراحل ورود به داشبورد وردپرس
  1. مرحله اول
  2. مرحله دوم
 2. چرا نمی توانم به داشبورد وردپرس خود وارد شوم ؟
  1. ورود به وردپرس غیرفعال شد
  2. نام کاربری یا کلمه عبور اشتباه است
  3. مشکلات برنامه های امنیتی

مراحل ورود به داشبورد وردپرس

مرحله اول :

برای دسترسی به داشبورد وردپرس کافی است /wp-admin را به انتهای URL جایی که وردپرس را نصب کرده اید اضافه کنید. مثلا:

تصویر لاگین وردپرس
تصویر لاگین وردپرس

مرحله دوم :

نام کاربری و رمز عبوری که هنگام نصب وردپرس خود استفاده کرده اید را تایپ کنید.

توجه داشته باشید! ورود به وردپرس شما با cPanel و AMP شما متفاوت است. اگر نمی توانید نام کاربری یا رمز عبور خود را به خاطر بسپارید .

پس از ورود به پنل وردپرس را مشاهده خواهید کرد.

پنل وردپرس
پنل وردپرس

اگر وردپرس را روی یک دامنه جدید یا روی دامنه ای نصب کرده اید که هنوز به حساب شما متصل نشده است نمی توانید از پنل وردپرس خود استفاده کنید.

لطفاً توجه داشته باشید: اگر وردپرس را با استفاده از URL موقت خود تغییر دهید، هنگامی که آماده راه اندازی سایت هستید، باید آن را دوباره تغییر دهید تا در عوض با استفاده از نام دامنه واقعی کار کند.

چرا نمی توانم به داشبورد وردپرس خود وارد شوم ؟

دلایل مختلفی وجود دارد که چرا هنگام تلاش برای ورود به داشبورد وردپرس خود با خطا مواجه می شوید. ما به چند مورد از موارد رایج خواهیم پرداخت.

ورود به وردپرس غیرفعال شد

اگر این خطا را دریافت می کنید، به این دلیل است که تعداد زیادی لاگین ناموفق در داشبورد شما وجود داشته است. سیستم های خودکار ما مدیریت وردپرس شما را غیرفعال کرده اند تا از به خطر افتادن سایت شما به دلیل حملات brute force وردپرس جلوگیری کنند. برای حل این مشکل، توصیه می کنیم اقدامات امنیتی مورد استفاده در سایت وردپرس خود را افزایش دهید.

نام کاربری یا کلمه عبور اشتباه است

بسیاری از اوقات، کاربران به سادگی رمز عبور خود را فراموش می کنند.

مشکلات برنامه های امنیتی

گزارش شده است که ممکن است برخی از مشکلات ورود به سیستم به دلیل فایروال ویندوز دیفندر و برنامه های آنتی ویروس بیت دیفندر رخ دهد.

رفتار خاص با امتناع صفحه ورود از پذیرش رمز عبور/کاربر صحیح مشخص می شود. این رفتار زمانی اتفاق می‌افتد که بدون در نظر گرفتن اعتبار ورود استفاده شده، بارها و بارها مجدداً ظاهر می‌شود.

اگر از فایروال ویندوز دیفندر، آنتی ویروس بیت دیفندر یا ترکیبی از این برنامه‌ها استفاده می‌کنید، برای حل مشکل باید آدرس وب سایت آسیب‌دیده را در لیست سفید هر دو برنامه قرار دهید

برای دریافت مشاوره رایگان و ساخت وب سایت و کسب و کار خود همواره می توانید از طریق صفحه تماس با ما با مشاوران ما ارتباط بر قرار کنید

همچنین برای دریافت تازه ترین آموزش های ما در شبکه های مجازی می توانید ما را در صفحه اینستاگرام ما دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *